آخرین مطالب

آقای مهندس نظر پور تحویل بگیر

چندی پیش در جاده های مواصلاتی شهرستان تابلوهایی مبنی بر اینکه مرز حوزه قضایی شهرستان مشخص شود نصب شدند.
بارها در همین خبرگزاری نطنز نیوز  و حتی بازتاب آندر نشریات شهرستان منتشر شد.اما جوابی نگرفیتم.
سوال این است : آگر حوزه قضایی باید تعریف شود چرا بقیه شهرستان ها ( به عنوان مثال شهرستان فعال کاشان) چنین اقدامی را انجام نداده اند ؟
آقای نظر پور جواب شما : ! ؟
منتظر جوابیم.
در ضمن وقتی با نصب تابلویی حوزه انتظامی و نصب تابلویی دیگر حوزه راهداری شهرستان مشخص شده است فکر نمی کنید که دیگر نیاز به نصب تابلو حوزه قضایی باشد؟
جواب ؟
خوب اگر این طور است باید حوزه ثبت اسناد  هم مشخص شود تا شهروندان سند خود را به اداره شهرستان یا بخش مجاور  ارجاع ندهند.

بهتر است اداره هواشناسی هم بیکار ننشیند و تابلویی برای مشخص شدن حوزه هواشناسی نصب کند تا خدای ناکرده هوای نطنز با هوای شهرستان های مجاور جابجا نشود.

پیشنهاد می شود که حوزه شهرداری ها هم مشخص شود تا اشتباها برای تشکر از شهردار بابت ساخت سرعت گیر های جور واجور به شهرداری های دیگر مراجعه نکنیم و ما را مورد تمسخر قرار دهند .

شاید هم اگر حوزه شهرداری ها مشخص نشود شهرداری های همجوار برای رفع  چاه های عمیق موجود در خیابان های نطنز اقدام کنند و حتی لطف کنند و بجای تعویض مجدد روکش پیاده روهای قابل استفاده برای برخی محله ها پیاده رو بـسازند .

آقای نظر پور این کار به نظر اشتباه شما پیامدهای خیلی سنگینی برای شهرستان نطنز  وهویت آن دارد که  مورد زیر مشتی است از یک خروار :
یکی از وبلاگهای بادرود چنین مطلبی نوشته است :


 

چند سالی است که در اکثر شهر ها وبخشهای کشور عزیزمان مرزهای قضائی حوزه ها با نصب تابلو در کنار جاده ها از هم تفکیک شده اند . از مزایای این طرح زیبا آن است که اگر مشکلی برای مسافری یا راننده ای در جاده ای بوجود آید که نیاز به مراجعه به مراجع قضائی ودادگستری محل وقوع حادثه داشته باشد با نگاه به این تابلو دروهله اول تشخیص می دهد که برای پیگیری امور خویش به دادگستری کدام شهر ومنطقه مراجعه نمایدواز سردرگمی وبلاتکلیفی رهائی می یابد .

 همانگونه که عرض شد این پدیده در بسیاری از جاده های شهرهای کشور اتفاق افتاده است . حال ضمن تشکر از مدیریت جوان وکارآمد راه وترابری شهرستان که انصافأ در دوران کوتاه مدیریتی خویش در نصب تابلوهای راهنما وعلائم وبهسازی جاده های شهرستان توان بالای خویش را منصه ظهور رسانیده از وی تقاضا داریم پروژه نیمه تمام خویش را جهت تفکیک مرزهای جغرافیائی در حیطه قضائی شهرستان تکمیل نماید .


بدینوسیله پیشنهاد میگردد نصب تابلو «ابتدای حوزه قضائی بخش بادرود » در نقاط ذیل در دستور کار این جوان خوش فکر وپر تلاش قرار گیرد

1-جاده ترانزیت کاشان –بادرود (بعد از کارخانه آلومینیوم ).

2-جاده ترانزیت اردستان –بادرود (قبل از پل روگذر راه آهن)

3-اتوبان کاشان –اصفهان (کیلومتر 45، بعد ازمجتمع بین راهی سان آرا).

4- اتوبان اصفهان-کاشان (بعد از پل جزن).

5-جاده نطنز-بادرود(روبروی کشتارگاه).

6-جاده قلعه گوشه(قبل از ارگ تاریخی گوشه).

7-جاده ابوزیدآباد – بادرود(کیلومتر 8 روستای حسین آباد).

8-جاده ابیانهبادرود (روبروی محوطه باستانی ششخوان).

امیدواریم ریاست محترم حوزه قضائی بخش بادرود وبخشدار محترم واعضای محترم شورای اسلامی شهر. پیگیری این مهم را در دستور کار خویش قرار دهند.

مطالب های لایت شده را بخوانید.
برخی ها از سنگ پای قزوین هم آن طرف تر رفته و آزاد راهی که در آن تابلو اصفهان -نطنز و کاشان-نطنز نصب شده را در حوزه بادرود  میدانند.حالان که بادرود خود زیر مجموعه شهرستان نطنز که هیچ خود زیر مجموعه بخش امام زاده هم هست.
واقعا بدبختی و عدم پیشرفت نطنز و ضربه هایی که میخوریم همه از جانب خودمان است.
جالب سکوت برخی است که ادعا مالکیت نطنز و ادعا تپش به خاطر شهرشان نطنز دارند.
کاش گوشی بود
و می شنید
کاش چشمی بود
و می دید

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی