آخرین مطالب

از ماست كه بر ماست!

از همه  جسارتهایی كه بهمحدوده شهرستان نطنز و توابع آن شده كه بگذریم به یك مورد جالب و شاید هم  كمی مسخره برسیم كه  این ماههای اخیر شاید آن هستیم.

معمولا تا انجا كه من به یاددارم همیشه محدوده شهرستان را با نصب تابلوهایی  در رابطه با حوزه استحفاظی اداره راه وترابری و نیروی انتظامی مشخص میكردند. خوب ، درستش هم همین استف چرا كهمحدوده راها برای اداره راه و ترابری برای خدمت رسانی و نگهداری آن آره نیاز است.محدوده انتظامی هم برای برقراری نظم در محدوده شهرستان نیاز می باشد تا نیروزانتظامی در منطقه شهرستان خود اقدام به برقراری نظم و امنیت نماید ولی اخیرا ادارهمحترم راه وترابری نطنز كه این روزها آوازه فعالیتهای نیكش نقل مجالس خاصه و عامهاست دست به كاری زده است كه شاید كمی خنده دار به نظر بیاید و ان نصب تابلوهاییبرای مشخص كردن محدوده دادگستری شهرستان نطنز است.

خوب شاید خود دادگسترری به اداره مربوطه دستور نصب تابلو را داده اندولی خوب میدانیم اگر مرود در رابطه با نظم و امنیت و قانون باشد قبل از دادگستریهمیشه  نیروهای انتظامی وظیفه دارند كهوارد عمل شده و بررسی كنند وبعد پرونده را به دادگستری ارجاع نمایند.

مطلب دیگر اینكه اگر قرار باشد هر اداره برای مشخص كرده محدوده خود درابتدای مرزهای شهر یا شهرستان تابلویی نصب كند ، آن موقع است كه از هر طرف كه واردشهرستان شویم كلكسیونی از تابلو ها را داریم كه فكر كنم هزینه هایی هم براینگهداری صرف آنها گردد.ولی همینكه محدوده شهرستان و محدوده انتظامی و راه وترابریمشخص شود كفایت میكند.

خوب درد اینست كه این تابلو ها را در مرز شهرستان هم نصب نكرده اند.یكی از این تابلو ها در میانه راه نطنز بادرود واقعا شده است كه این با عقل منحقیر ودیگران جور در نخواهد آمد.چرا كه میانه این راه هم جزو شهرستان نطنز است واگر هم بادرود مركز دادگستری هم دارد زیر مجموعه دادگستری شهرستان نطنز است.چرااین تابلو اینجا نصب شده است.اگر از روی اشتباه و بی اطلاعی نصاب و مسئولین مربوطهبوده خواهشا اصلاح فرمایند واگر هم از روی قصدی بوده كه واقعا برای مسئولین ونخبگان شهرستان نطنز متاسفم.

چرا كه برخی از شهرها در یك اداره مانند دادگستری وقتی یك نیروی كارآمدونخبه دارند برای پیشرفت شهرشان از آن استفاده میكنند كه فكر كنم البته شاید این نصب تابلو  هم از همان مسئول آب بخورد ، این در حالی استكه ما مردم نطنز فقط در گفتگوها و نشریات و وبلاگ های خود به نخبگان خود افتخارمیكنیم ولی این اقا یا خانم نخبه شاید افتخار نمیدهد به زادگاه خود یك  نگاهی بیاندازد وشاید سال كه  بیاید و برود یكبار هم گذرش به مخروبه نطنزنیفتد.خیلی از دكتر ها و مهندسین و مسئولین عالی رتبه داریم كه برخی از انها اصلابه نظر من كسر شانشان می باشد كه بگویند اهل نطنز اند. و در مقابل مردمی هستند درشهرهای اطراف كه به كوچكترین مقام مسئول خود در دور افتاده ترین ادارات و شهرهابرای آبادانی شر خود تلاش میكنند.

قابل توجه مسئولین ونماینده محترم نطنز :

این تابلو هم كه واقعا توهینی به مردم نطنز است؟

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی